Градиент 1 Градиент 2 Градиент 3

Реєстрація торгової марки в ЄС

Вихід із продукцією на міжнародний ринок пов’язаний з очікуваннями прибутку, який у нас отримати складно. Щоб реалізувати можливість та захистити свої права, бажано зареєструвати ТМ у країні або блоці, де вона буде використовуватися. Реєстрація торгової марки в ЄС дасть такі переваги:

 • Можливість одночасної легалізації в 27 країнах ЄС шляхом подачі однієї заявки на будь-якій з офіційних мов Євросоюзу.
 • Мито сплачується один раз, однією валютою.
 • Захист поширюється на всі держави Євросоюзу. Включаючи ті, які можуть приєднатися після дати реєстрації ТМ.

Звертатися треба до Відомства з інтелектуальної власності ЄС. Реєстрація дозволить отримати European Union Trade Mark (EUTM) – єдиний товарний знак Євросоюзу. Вона має сенс, якщо діяльність заявника відбуватиметься на території ЄС.

З іншого боку, європейську реєстрацію можуть відхилити, якщо хоча б одна з 27 країн відмовить. Нерезиденти не можуть реєструватися самостійно, це за них зроблять європейські повірені. Ще одна особливість – будь-яка особа може опротестувати знак, що реєструється, протягом 3-х місяців після публікації даних про нього. У патентно-юридичної компанії (ПЮК) СІОН є повірені, які допоможуть зареєструватися за загальноєвропейськими правилами.

Термін реєстрації торговельної марки в ЄС

Процес займе близько 4-х місяців, якщо у Відомства з інтелектуальної власності не буде заперечень. Термін відраховується від моменту звернення (оформлення “пріоритетної заявки”). Він не враховує підготовку документів, але ми намагаємось готувати їх оперативно.

З цього терміну 1 місяць займають експертизи – перевірку оформлення паперів на правильність та заявки на схожості. Якщо все добре, інформацію про нову ТМ друкує офіційний вісник 23-ма мовами. Після цього дається 3 місяці на прийом заперечень від третіх осіб.

З тяганиною та складнощами може бути пов’язаний будь-який етап:

 • Перевірка документів. Можуть знайти помилки оформлення, брак необхідних паперів. Переробка або досилання займе деякий час.
 • Перевірка торгової марки на схожість і тотожності. Якщо їх знайдуть, то не обов’язково буде відмова, але можуть знадобитися додаткові дії.
 • Після публікації ТМ може оскаржити власник вже існуючого бренду зі схожою назвою або лого.

Ми постараємося зареєструвати ТМ в ЄС так, щоб уникнути цих складнощів і зволікань. Оформлятися в Європі набагато швидше, аніж в Україні – головне, дотримуватися формальностей, вимог законодавства і ретельно вишукувати схожості перед зверненням.

Ціни на реєстрацію торгової марки в ЄС

Єдине реєстраційне мито становить 850 євро за 1 клас, +50 євро за додатковий 2-й клас, +150 євро за 3-й і кожен наступний клас. Вартість оформлення іноді може включати інші офіційні збори. Гонорар нашої компанії буде залежати від кількості документації, що проробляється. Ми прорахуємо витрати до початку співпраці і надамо клієнту комерційну пропозицію.

Реєстрація торгової марки в ЄС

Також ми:

 • визначимо для ТМ актуальні класи за МКТП;
 • проведемо пошук на схожість по базам кожної країни;
 • подамо документи й сплатимо мита;
 • відповімо на запити реєструючого органу;
 • доведемо реєстраційний процес до успішного фіналу;
 • подамо звернення до відповідального органу безпосередньо, клієнтам не треба переплачувати за роботу посередників.

У разі відхилення загальної заявки можна перетворити її на декілька національних зі збереженням дати пріоритету. Повірені нашої компанії в ЄС вміють це робити. Вони допоможуть подолати перешкоди й заперечення, за необхідності перетворять звернення.

На території Європейського Союзу живе понад 50 млн. потенційних споживачів з хорошим доходом. Тому багатьом підприємцям хочеться вийти на цей ринок з товарами/послугами. Ми представимо інтереси нерезидентів, допоможемо грамотно й швидко зареєструватися згідно з європейськими нормами.

Для розрахунку вартості реєстрації Вашої торгової марки в ЄС, будь ласка, заповніть Бриф та надішліть нам на пошту: info@sion.ua.