Градиент 1 Градиент 2
Наталія Рязанова

Є цікава бізнес ідея?

Допоможемо її захистити і монетизувати

  Відправляючи форму, Ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності.
  Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовується Політика конфіденційності і Умови обслуговування.

  Наталія Рязанова

  к.ю.н., патентна повірена України, керуюча партнерка

  Керуюча партнерка патентно-юридичної компанії (ПЮК) СІОН, кандидатка юридичних наук, чинна патентна повірена України (свідоцтво №484 від 10.02.2016 р.). Спеціалізується на захисті інтелектуальної власності з 2005 року.

  Значна частина практики Наталії – робота із національними, іноземними, міжнародними компаніями, захист інтересів на території України та інших країн (США, Чехія, РФ, Канада, Великобританія). Для цього використовує напрацьований досвід, інноваційні підходи, прогресивні рішення.

  У компанії СІОН керує напрямом по захисту інтелектуальної власності (ІВ). Під її керівництвом виконуються такі завдання:

  • реєстрація об’єктів права ІВ;
  • аудит ІВ;
  • розробка стратегій захисту ІВ бізнесу;
  • захист на митному кордоні;
  • комерціалізація ІВ;
  • боротьба з підробками, контрафактом, оборотом фальсифікованої продукції.

  Стажувалася в США, Німеччині, Великобританії, де отримувала досвід комерціалізації інтелектуальної власності та впровадження результатів науково-технічної праці у промислові цикли бізнесу. Отриманими знаннями ділиться в рамках навчальних профільних програм, є бізнес-тренером з управління інноваціями.

  Авторка навчального курсу «Бізнес та інтелектуальна власність». Викладає юридичний блок програми «Підприємництво та право у hi-tech», організованої спільно з Корнельським університетом (США) та Національною юридичною академією України. Речник щорічної сертифікатної програми цього університету під назвою «Юрист в агробізнесі».

  Має такі нагороди у галузі права та бізнесу:

  • 9 місце рейтингу найвпливовіших жінок 2017 року WOMAN 500 – категорія «Великий бізнес, велика особистість» на підставі досліджень Європейської асоціації розвитку бізнесу.
  • Премія WOW Successful awards 2018 – номінація «Прорив у інноваційному бізнесі».
  • Гран-прі всеукраїнського конкурсу «Найкраща українка у професії 2019» за професійні досягнення, а також підтримку дітей-сиріт.
  • Звання провідного спеціаліста з ІВ згідно з даними щорічного довідника Ukrainian Law Firms 2020. A Handbook for Foreign Clients, підрозділ Due diligence of IP rights.
  • Рекомендований юрист з інтелектуальної власності згідно з рейтингом The Legal 500 in Ukraine 2021.

  Експертка із дослідження інвестиційної привабливості стартапів. Вибудувала ділову взаємодію СІОН із британським венчурним акселератором EX1P, діяльність якого спрямована на розвиток передових проектів через навчання, менторство, експертну підтримку, інвестування. Під керівництвом Наталії та за її методикою проводиться комплексний Due Diligence стартапів із метою отримання інвестицій.

  Авторка інноваційного онлайн-майданчика захисту та комерціалізації інтелектуальної власності EXIP. Взаємодіє з органами державної влади України, бере участь в обговоренні законопроектів у сфері ІВ, виступає спікером на конференціях та профільних семінарах. Авторка понад 50 публікацій із захисту ІВ, управління інноваціями.