Due diligence

Послуги

Due diligence

Мета проведення Due diligence бізнесу

Перевірити реальний стан бізнесу, попередити і пропрацювати ряд ризиків, що впливають на фінансову спроможність, прибуток, внутрішні і зовнішні процеси бізнесу.

Due diligence необхідний:

 • для оцінки ефективності конкретних бізнес-процесів всередині бізнесу;
 • перед угодами продажу, злиття / поглинання бізнесу;
 • для опрацювання зовнішніх ризиків, які впливають на діяльність бізнесу;
 • стартапам з метою перевірки успішності бізнес-ідеї;
 • стартапам з метою оцінки об’єктивності залучення інвестицій;
 • інвесторам з метою оцінки ризиків інвестиційних проектів.

Due diligence бізнесу проводиться комплексно або окремо по кожному з таких напрямків:

 1. Due diligence інтелектуальної власності – аналіз об’єктів права інтелектуальної власності дозволяє: визначити їх ефективність використання в бізнесі, виявити новації, захист і комерціалізація яких дозволить бізнесу вийти на нові ринки і забезпечити стійке зростання бізнесу; зробити висновки щодо можливого порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності третіми особами, виявити такі порушення і / або попередити їх; сформувати потужний інтелектуальний портфель бізнесу, стійкий до різних механізмів рейдерства.
 2. Фінансовий Due diligence бізнесу – аналізує ключові показники фінансового стану бізнесу, їх достовірність, ринкову вартість бізнесу, в дослідженні описуються реальні перспективи розвитку бізнесу і ризики, які впливають на фінансову стійкість, розвиток бізнесу, платоспроможність і ділову активність, даються рекомендації щодо інвестиційної привабливості бізнесу.
 3. Податковий Due diligence – завданням даного напрямку є аналіз всієї податкової звітності та бухгалтерської документації бізнесу за конкретний період часу, як правило, беруться показники за останні три роки. В процесі проведення дослідження виявляються реальні фінансові показники діяльності бізнесу, кредитна, дебіторська заборгованість та їх вплив на подальший розвиток і фінансову стійкість бізнесу, потенційні податкові ризики. В результаті проведення дослідження формується звіт з висновками та рекомендаціями щодо оптимізації податкового навантаження бізнесу та мінімізації податкових ризиків у майбутньому.
 4. Юридичний Due diligence – в процесі проведення аналізуються правовстановлюючі, юридичні документи бізнесу, перевіряються договори з контрагентами, їх виконання і легальність, експертизі також підлягають правові документи, що підтверджують право власності бізнесу на рухоме і нерухоме майно, матеріальні та нематеріальні активи бізнесу. Перевірці підлягають і судові кейси бізнесу з оцінкою ризиків вже винесених або майбутніх судових рішень, їх вплив на стійкість і розвиток бізнесу. Крім того, опрацьовуються ризики залучення до можливої ​​відповідальності з боку контролюючих та правоохоронних органів.
 5. Комплаєнс Due diligence – оцінює ефективність роботи підрозділу бізнесу, відповідального за виявлення і попередження внутрішніх ризиків, які можуть впливати на репутацію і стійкість бізнесу в зовнішньому середовищі.
 6. Маркетинговий Due diligence – оцінюється вплив зовнішніх факторів на маркетингову кампанію бізнесу, проводиться аналіз ринкової кон’юнктури, конкурентоспроможності бізнесу, оцінці підлягають маркетингова стратегія бізнесу та її ефективність, що вказується в звіті.

Комплексний Due diligence бізнесу проводиться фахівцями патентно-юридичної “Компанії” SION “:

 • патентні повірені
 • адвокати
 • юристи
 • аудитори
 • оцінювачі
 • фінансові аналітики
 • податкові консультанти
 • бізнес-аналітики
 • психологи
 • маркетологи

Етапи проведення Due diligence бізнесу:

 1. Визначення мети проведення Due diligence
 2. Підписання NDA
 3. Збір інформації відповідно до мети проведення Due diligence
 4. Вибір методів проведення Due diligence
 5. Проведення Due diligence
 6. Підготовка експертних висновків і рекомендацій.

Терміни проведення Due diligence бізнесу: залежать від мети, напрямків та обсягу бізнесу, і можуть скласти від кількох тижнів до року.

Як вибудовується співпраця з фахівцями з Due diligence компанії «SION»:

 1. Наше співробітництво починається з попереднього дзвінка, після чого ми проводимо аналіз проблеми та призначаємо зустріч.
 2. Після чого відбувається етап проведення попередніх консультацій і укладення договору.
 3. Результатом співпраці є надання клієнту аналітичної записки згідно поставлених задач з Due diligence вашого бізнесу.

Патентно-юридична компанія «SION» займається проведенням процедури комплексного Due diligence бізнесу вже 5 років і щорічно займає високі позиції в рейтингах юридичних і консалтингових послуг. Найвища цінність для нас – наші клієнти, і ми сміливо можемо стверджувати, що 9 з 10 клієнтів звертаються повторно за нашими послугами.

Первинна консультація безкоштовна.

З усіх питань звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном +38 (095) 629 66 63 або написавши на e-mail: info@sion.ua

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом