Послуги
Due diligence
Мета проведення Due diligence бізнесу
Перевірити реальний стан бізнесу, попередити і пропрацювати ряд ризиків, що впливають на фінансову спроможність, прибуток, внутрішні і зовнішні процеси бізнесу.
Due diligence необхідний:
- для оцінки ефективності конкретних бізнес-процесів всередині бізнесу;
- перед угодами продажу, злиття / поглинання бізнесу;
- для опрацювання зовнішніх ризиків, які впливають на діяльність бізнесу;
- стартапам з метою перевірки успішності бізнес-ідеї;
- стартапам з метою оцінки об’єктивності залучення інвестицій;
- інвесторам з метою оцінки ризиків інвестиційних проектів.
Due diligence бізнесу проводиться комплексно або окремо по кожному з таких напрямків:
- Due diligence інтелектуальної власності – аналіз об’єктів права інтелектуальної власності дозволяє: визначити їх ефективність використання в бізнесі, виявити новації, захист і комерціалізація яких дозволить бізнесу вийти на нові ринки і забезпечити стійке зростання бізнесу; зробити висновки щодо можливого порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності третіми особами, виявити такі порушення і / або попередити їх; сформувати потужний інтелектуальний портфель бізнесу, стійкий до різних механізмів рейдерства.
- Фінансовий Due diligence бізнесу – аналізує ключові показники фінансового стану бізнесу, їх достовірність, ринкову вартість бізнесу, в дослідженні описуються реальні перспективи розвитку бізнесу і ризики, які впливають на фінансову стійкість, розвиток бізнесу, платоспроможність і ділову активність, даються рекомендації щодо інвестиційної привабливості бізнесу.
- Податковий Due diligence – завданням даного напрямку є аналіз всієї податкової звітності та бухгалтерської документації бізнесу за конкретний період часу, як правило, беруться показники за останні три роки. В процесі проведення дослідження виявляються реальні фінансові показники діяльності бізнесу, кредитна, дебіторська заборгованість та їх вплив на подальший розвиток і фінансову стійкість бізнесу, потенційні податкові ризики. В результаті проведення дослідження формується звіт з висновками та рекомендаціями щодо оптимізації податкового навантаження бізнесу та мінімізації податкових ризиків у майбутньому.
- Юридичний Due diligence – в процесі проведення аналізуються правовстановлюючі, юридичні документи бізнесу, перевіряються договори з контрагентами, їх виконання і легальність, експертизі також підлягають правові документи, що підтверджують право власності бізнесу на рухоме і нерухоме майно, матеріальні та нематеріальні активи бізнесу. Перевірці підлягають і судові кейси бізнесу з оцінкою ризиків вже винесених або майбутніх судових рішень, їх вплив на стійкість і розвиток бізнесу. Крім того, опрацьовуються ризики залучення до можливої відповідальності з боку контролюючих та правоохоронних органів.
- Комплаєнс Due diligence – оцінює ефективність роботи підрозділу бізнесу, відповідального за виявлення і попередження внутрішніх ризиків, які можуть впливати на репутацію і стійкість бізнесу в зовнішньому середовищі.
- Маркетинговий Due diligence – оцінюється вплив зовнішніх факторів на маркетингову кампанію бізнесу, проводиться аналіз ринкової кон’юнктури, конкурентоспроможності бізнесу, оцінці підлягають маркетингова стратегія бізнесу та її ефективність, що вказується в звіті.
Комплексний Due diligence бізнесу проводиться фахівцями патентно-юридичної “Компанії” SION “:
- патентні повірені
- адвокати
- юристи
- аудитори
- оцінювачі
- фінансові аналітики
- податкові консультанти
- бізнес-аналітики
- психологи
- маркетологи
Етапи проведення Due diligence бізнесу:
- Визначення мети проведення Due diligence
- Підписання NDA
- Збір інформації відповідно до мети проведення Due diligence
- Вибір методів проведення Due diligence
- Проведення Due diligence
- Підготовка експертних висновків і рекомендацій.
Терміни проведення Due diligence бізнесу: залежать від мети, напрямків та обсягу бізнесу, і можуть скласти від кількох тижнів до року.
Як вибудовується співпраця з фахівцями з Due diligence компанії «SION»:
- Наше співробітництво починається з попереднього дзвінка, після чого ми проводимо аналіз проблеми та призначаємо зустріч.
- Після чого відбувається етап проведення попередніх консультацій і укладення договору.
- Результатом співпраці є надання клієнту аналітичної записки згідно поставлених задач з Due diligence вашого бізнесу.
Патентно-юридична компанія «SION» займається проведенням процедури комплексного Due diligence бізнесу вже 5 років і щорічно займає високі позиції в рейтингах юридичних і консалтингових послуг. Найвища цінність для нас – наші клієнти, і ми сміливо можемо стверджувати, що 9 з 10 клієнтів звертаються повторно за нашими послугами.
Первинна консультація безкоштовна.
З усіх питань звертайтеся до наших спеціалістів за телефоном +38 (095) 629 66 63 або написавши на e-mail: info@sion.ua