Франчайзинг

Послуги

Франчайзинг

Франчайзинг являє собою організацію бізнесу, під час якої власник (франчайзер) передає бізнесменові або компанії право на проект аналогічного бізнесу, що пов’язаний з виробництвом / продажем товарів / наданням послуг за певну плату або в обмін на дотримання конкретних правил ведення бізнесу – це і є франчайзинговий пакет.

Франшиза необхідна, коли власник прийняв рішення розширити власну справу шляхом мінімуму вкладень і з максимальною прибутковістю в майбутньому. Для цього укладається договір франчайзингу, який зумовлює всі договірні відносини, порядок і терміни виконання.

Пропозиція від фахівців SION

Щоб з першого разу і правильно оформити договір на франчайзинг і захистити права та опрацювати ризики втрати бізнесу, слід підготувати повний франчайзинговий пакет. Наші фахівці допомагають при оформленні необхідних документів: проводять захист об’єктів інтелектуальної власності, готують документальне посібник по стартовому початку бізнесу на основі певних стандартів, а також методів і умов роботи, які грунтуються на взаємодії всередині мережі самого об’єкта франшизи.

Документальне посібник по стартовому початку бізнесу є правила і інші вимоги ведення бізнесу, які деталізовані, щоб у франчайзі не виникало питань, де проводити закупівлю сировини, яке приміщення вибрати для ведення бізнесу, а також як вчинити в певній ситуації. У даних документах укладені всі знання і різні технології, які франчайзер повинен передати за договором для нового партнера.

Перевагою наших послуг є кваліфікована підготовка франчайзингового пакету, проекту договору франчайзингу. Щоб отримати консультацію по франчайзингу, пропонуємо звернутися за вказаними номерами до співробітників і дізнатися особливості роботи.

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом