Патент на винахід/ корисну модель

Послуги

Патент на винахід/ корисну модель

Патент на винахід / корисну модель – це охоронний документ що засвідчує пріоритет, авторство і права на винахід/ корисну модель.

Водночас, є законодавчо врегульовані правові умови отримання патентної охорони. Так, патент на винахід можливо отримати, якщо заявка на винахід відповідає трьом умовам патентоздатності:

 • новизна;
 • винахідницький рівень;
 • промислова придатність,

а патент на корисну модель, якщо заявка на корисну модель відповідає двом умовам патентоздатності:

 • новизна;
 • промислова придатність.

Не можливо отримати патентну охорону в Україні на наступні об’єкти:

– біологічні у своїй основі процеси відтворення рослин і тварин, що не належать до небіологічних та мікробіологічних процесів, а також продукти таких процесів;

 • компонування напівпровідникових виробів;
 • результати художнього конструювання;
 • хірургічні чи терапевтичні способи лікування людини або тварини, способи діагностики організму людини або тварини. Дія цього положення не поширюється на продукти (речовини або композиції), що застосовуються в діагностиці або лікуванні;
 • процеси клонування людини;
 • відкриття, наукова теорія, математичний метод;
 • схема, правила і метод проведення ігор, конкурсів, аукціонів, фізичних вправ, інтелектуальної або організаційної, зокрема господарської, діяльності (планування, фінансування, постачання, облік, кредитування, прогнозування, нормування тощо);
 • комп’ютерна програма.

Ми пропонуємо нашім клієнтам альтернативу щодо отримання патенту США на IT розробки.

Також, ми пропонуємо патентний захист винаходів/ корисних моделей в інших юрисдикціях (країнах) з більшими можливостями для захисту і отримання інвестицій на розвиток та впровадження результатів винахідницької діяльності до промислових циклів виробництва, бізнесу.

Для перевірки можливості отримання патенту на винахід/ корисну модель звертайтеся до фахівців патентно-юридичної компанії «SION» – info@sion.ua ознайомитися з Брифом для патентного захисту можливо тут.

Перед початком роботи з винахідником ми обов’язково підписуємо Договір про нерозголошення конфіденційної інформації. Ознайомитись з текстом Договору можливо тут.

Досвідчені патентні повірені, що володіють спеціалізацією в різних галузях (електроніка, фармацея, хімія, конструювання та ін.) візьмуть на себе всі ваші клопоти щодо отримання патенту на винахід або корисну модель. Компанія «SION» здійснює підготовку, подання заявки, супровід процесу експертизи і отримання патенту у патентному відомстві з можливістю поданя національної (першої) заявки на винахід / корисну модель – в Україні, країнах СНД, ЕС, США, Великобританії, Канаді, Японії та ін. з подальшим розширенням захисту через міжнародну процедуру PCT й вступу у національні фази на території інших країн де потрібен патентний захист клієнтові.

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом