Реєстрація, оформлення і отримання патенту на винахід в Харкові

Послуги

Реєстрація, оформлення і отримання патенту на винахід в Харкові

Патент на винахід – це законний охоронний документ, яким засвідчується право авторства унікальної розробки, право власності та дата отримання патенту. Державна реєстрація винаходів надає всі авторські права тому, хто перший отримав патент на винахід. Права власності вступають в силу з дати подання заяви.

Якщо ви не знаєте, як отримати патент на винахід в Україні, фахівці патентно-юридичної компанії «SION» будуть раді допомогти вам в цьому непростому завданні. Реєстрація винаходу і видача патенту допоможе захистити ваші авторські права на унікальну інтелектуальну власність.

Вимоги до патентування винаходів в Україні

Перед тим, як оформити патент на винахід, потрібно впевнитися в тому, чи підлягає він патентуванню в Україні. Винахід можна запатентувати при дотриманні наступних умов:

  • Новизна – об’єкт надає рішення, яке було раніше невідомо і не застосовувалося в тій сфері, де він буде використовуватися;
  •  Винахідницький рівень – об’єкт повинен бути неочевидний для фахівців у відповідній сфері. У тому випадку, коли корисний ефект досягається очевидним чином для фахівців, винайдені матеріали або пристрої будуть охоронятися як корисні моделі;
  • Практична застосовність – винахід може реалізовуватися на практиці.

Як винаходу можна запатентувати:

  • Продукт – новий виріб, речовина, клітинна культура та ін .;
  • Метод або процес;
  •  Нове застосування вже існуючих способів, методів, продуктів або процесів;
  • Способи проведення ігор, бази даних, ідеї, які неможливо втілити в реальності та ін.

Визначити, чи може ваш твір вважатися винаходом і піддаватися патентуванню людина без певних правових знань не зможе. Тому ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до нас – фахівців компанії «SION», які допоможуть вам з будь-якого питання.

Досвідчені юристи і патентні повірені, що володіють спеціалізацією в різних галузях (електроніка, фармацевтика, програмування, медицина та ін.) візьмуть на себе всі ваші клопоти з отриманням патентних документів. Компанія «SION» здійснює реєстрацію та оформлення патентів в різних країнах – в Україні, СНД, США, Великобританії, Канаді, Японії та ін.

© SION company LLC 2021
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом