Патентно-
Юридическая
Компания

Menu

Реєстрація торгових марок

В Україні, країнах СНД, США, Великобританії,
країнах Європейського Союзу, Канаді, ОАЕ, Катарі.– Працюємо без посередників
– Проводимо попередні експертизи
– Вибираємо оптимальний варіант реєстрації
– Надаємо повний юридичний супровід

МИ РЕЄСТРУЄМО ТМ:

LACILACT

Словесні

Комбіновані

БП

Зображувальні

Об'ємні і тривимірні

ВАРТІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ

Залежить від певних факторів, таких як:

Гонорар патентного повіреного;

Офіційні збори патентних відомств;

Резидент або нерезиденти України;

Терміни реєстрації торгової марки залежать від вибору першої країни подачі заявки і складають:
від 4 - 18 місяців

Кількість заявників за заявкою;

Вид торгової марки (словесна, комбіновані та ін.)

Кількість заявлених класів Міжнародної класифікації товарів і послуг (від 1 до 45 класів);

Вибору кольору позначення: чорно-білий або кольоровий;

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ТМ

Img-01 Визначення можливості реєстрації позначення як торгової марки.

Перед тим, як подавати заявку на реєстрацію торгової марки в патентне відомство, патентний повірений перевіряє заявлене позначення на схожість і тотожність з раніше зареєстрованими чи поданими на реєстрацію заявками в однорідних класах МКТП заявленому позначенню. Складає звіт і визначає перспективу реєстрації позначення, що заявляється.

Img-01 Подача заявки в патентне відомство.

З огляду на потреби бізнесу клієнта і необхідність термінової реєстрації вибираємо найбільш оптимальне патентне відомство для першої реєстрації позначення як торговельної марки. (Наприклад: у Великобританії абсолютно реально отримати свідоцтво на торговельну марку за 4 місяці і далі міжнародне свідоцтво - за 6 місяців).

Img-01  Експертиза заявленого позначення як торговельної марки патентним відомством.

Після подачі заявки і сплати офіційних зборів патентного відомства заявляється позначення направляється на формальну експертизу, в процесі якої встановлюється правильність заповнення форми, підтверджується оплата офіційних зборів і уточнюються класи МКТП. В Україні та інших країнах СНД експертиза заявок проходить в два етапи і складається з формальної та кваліфікаційної експертиз. Під час кваліфікаційної експертизи позначення перевіряється на схожість і тотожність з раніше зареєстрованими і поданими на реєстрацію заявками в аналогічних класах МКТП. У країнах з формальної експертизою, таких як Великобританія, країни ЄС, США, після формальної експертизи є період опозиції, який триває від 2-3-х місяців, коли кожен, хто вважає, що реєструється позначення в якості торгової марки може порушити його право, може подати відповідне клопотання до патентного відомства, і в цьому випадку, реєстрація можлива тільки після подачі в патентне відомство відповідних заперечень на користь реєстрації позначення і повного залагодження суперечливій ситуації в патентному відомстві або суді.

Img-01  Публікація та видача свідоцтва на торговельну марку.

У країнах з формальної експертизою публікація відомостей про торгову марку вноситься до реєстру торговельних марок після проведення формальної експертизи. Однак, свідоцтво на торговельну марку видається тільки після успішно пройденого періоду опозиції. У країнах, де проводиться експертиза в два етапи, публікація в реєстрі торгових марок і видача свідоцтва здійснюється на підставі рішення кваліфікаційної експертизи і після сплати відповідних зборів.

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВЕЛЬНИХ МАРОК ЗВЕРТАЙТЕСЯ:
Тел: +38 (095) 629-66-63 Email: info@sion.ua
Адреса для поштової кореспонденції: а/c 10318

Або скачайте і відправте нам заповнений Бріф для швидкого розрахунку вартості Вашої реєстрації

Задати питання через форму:

ХТО ПРОВОДИТЬ РЕЄСТРАЦІЮ ТМ

Наталія Рязанова – кандидат юридичних наук, патентний повірений з досвідом захисту інтелектуальної власності понад 15 років.

Свідоцтво патентного повіреного:

Тел: +38 (095) 629-66-63
Email: info@sion.ua

Адреса для поштової кореспонденції: а/c 10318

ПРИКЛАДИ ДЕЯКИХ ТОРГОВИХ МАРОК

які ми зареєстрували:

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Даємо попередні рекомендації

Перед реєстрацією здійснюємо пошук на схожість та тотожність заявленого позначення з раніше зареєстрованими і поданими на реєстрацію торговими марками з метою виявити ризики, підготувати звіт і рекомендаційний лист, як краще захистити заявлене позначення в якості торгової марки.

Формуємо повний пакет документів

Підбираємо класи МКТП, в яких планується використання позначення, що заявляється, заповнюємо відповідні форми, оплачуємо збори, подаємо заявку в патентне відомство згідно побажань клієнта.

Повний супровід процесу реєстрації

Повністю супроводжуємо процес реєстрації заявленого позначення в патентному відомстві. Подаємо відповідні клопотання на користь реєстрації, інші документи, ведемо переписку, від імені заявника оплачуємо офіційні збори, отримуємо свідоцтво і передаємо замовнику.

Є незалежною компанією

Працюємо без посередників безпосередньо з патентними відомствами України, СНД, Великобританії, країн Європейського Союзу ін.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Тоді задайте їх нам через форму зворотного зв'язку або по телефону

Напишіть своє запитання

Або телефонуйте за номерами:
+38 (095) 629-66-63

Торгова марка – це знак для товарів і / або послуг, представлений у вигляді позначення, згідно з яким продукція і пропозиції одних осіб, відрізняється від пропозицій інших осіб.

У якості товарних знаків можуть бути зареєстровані всілякі позначення або комбінації позначень. Як позначень може виступати слово, словосполучення, цифри, букви, зображення, колірні поєднання, а також комбінації всіх або окремих вище перерахованих позначень.

Реєстрація торгової марки в Україні допомагає власникам бізнесу захиститися від незаконного копіювання. Зареєстровану торгову марку видається законне свідоцтво, що забезпечує правовий захист товарного знаку від незаконного використання. Невелика інвестиція в реєстрацію ТМ в подальшому може позбавити ваш бізнес від безлічі проблем. Патентно-юридична компанія SION допоможе вам зареєструвати торгову марку і захистити ваш бізнес.

Фахівці компанії SION:

• проконсультують з будь-яких питань щодо реєстрації торговельних марок;
• допоможуть у здійсненні попереднього пошуку та аналізу з метою виявлення ризиків і складання рекомендацій по створенню торгового знаку;
• допоможуть зареєструвати торгову марку в Україні, формуючи необхідний пакет документації та подаючи його до відповідних органів;
• нададуть повний юридичний супровід в процесі реєстрації та публікації, якими супроводжується заявка на торговий знак;
• здійснять підготовку мотивованої відповіді при отриманні попередньої відмови в реєстрації;
• представлять ваші інтереси під час судових розглядів.

Патентні повірені компанії SION готові надати детальну консультацію щодо реєстрації товарної марки і взяти на себе турботу в реалізації даного завдання.

Фахівці компанії SION мають можливість самостійно, без посередників, подавати національні заявки на реєстрацію торгових марок в Україні, Чехії, Великобританії. Також, в подальшому може бути розширена захист при подачі міжнародної заявки одночасно в 115 державах Мадридської угоди та протоколу.

SiON-регистрация торговых марок

© SION company LLC 2021

НАШІ ПРЕДСТАВНИЦТВА

Харків, бул. Тараса Шевченка, 46
Тел.: +38 (095) 629-66-63

Київ, вул. Ромена Ролана, 12
Тел.: +38 (095) 629-66-63
Адреса для поштової кореспонденції: м. Харків, 61023, а/с 10318

Великобританія, Лондон
Unit 7109, Ground Floor,
30 Bloomsbury Street, WC1B 3QJ
Тел.: +44 (131) 204-87-07

E-mail: info@sion.ua

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

      

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом