Технічна експертиза

Технічна експертиза

Технічна експертиза інтелектуальної власності дозволяє отримати розуміння конкретної області, а також особливості права на об’єкти. Вона виконується фахівцями, що володіють практичними знаннями і здатними провести детальний аналіз будь-якого об’єкта інтелектуальної власності.

Юристи компанії SION наполегливо працюють для того, щоб наша група експертів в області інтелектуальної власності продовжувала зростати. На даний момент SION надає послуги технічної експертизи в таких ключових областях:

  • Інжиніринг і промисловий дизайн. Являє собою експертизу патентного повіреного в області будівництва, виробництва, машинобудування.
  • Медичне обладнання. Експертиза в галузі дослідження стану відповідності технічним параметрам і значенням, дефектів, залишку робочого ресурсу та оцінку безпеки обладнання.
  • Фармацевтика і хімія. Експертиза виконується на підставі договірних відносин між замовником і експертом, за результатами чого є підстави в якості доказової бази в суді, а також засобом врегулювання конфліктів в судовому порядку.
  • Товарні знаки. Являє собою експертизу оцінки інтелектуальної власності, що дозволяє уникнути законодавчих проблем під час реєстрації товарного знака, марки і т.п.

Фахівці нашої компанії готові надати кваліфіковану допомогу в технічній експертизі, підготовці всіх необхідних документів, а також захисту прав клієнта в суді. Наші патентні повірені мають унікальний досвід захисту прав інтелектуальної власності в цих галузях.

Перевагою є можливість роботи фахівців не тільки в Україні, а й в інших країнах, що істотно розширює географію діяльності і можливості.

Наша технічна екпертиза

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом