Експертиза у фармацевтичній галузі

Технічна експертиза

Експертиза у фармацевтичній галузі

Хіміко-фармацевтична галузь є одним з ключових напрямків практики патентно-юридичної компанії SION. У нашій команді є окремі патентні повірені, які вузько спеціалізуються на фармацевтичній галузі, мають одне з утворень в хімічній галузі, їх досвід більше 12 років і розбираються у всіх аспектах захисту інтелектуальної власності лікарських препаратів.

Фармацевтична експертиза надзвичайно важлива. Тільки шляхом забезпечення надійного юридичного захисту можна гарантувати значні інвестиції, необхідні для виведення лікарського препарату на ринок, і забезпечити гідну віддачу від цих інвестицій. Вона допоможе клієнту зробити заявку на патент максимально широкою, безпечною, а головне – надійно охороняємою.

Розробка нових речовин у фармацевтичній промисловості може бути пов’язана з високим ступенем ризику і витратами. Патентний повірений, що спеціалізується на хімічній і фармацевтичній галузях, точно розуміє наслідки цих ризиків і витрат для процесу отримання патентів, а також знає, наскільки легко конкурентам скопіювати новий препарат, просто проаналізувавши фармацевтичну речовину. Наш досвід може виявитися надзвичайно важливим для забезпечення повного контролю клієнтом своєї інтелектуальної власності та захисту прав.

Скільки коштує незалежна експертиза?

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете гарантовано дізнатися, що ви не порушите існуючі патенти, уникаючи втрати часу і зусиль на дослідження і розробки та забезпечення вашої свободи у просуванні на ринок нових продуктів.

Великий досвід в галузевій області, дозволяє допомагати клієнтам створювати ефективні патентні портфелі, що охоплюють весь спектр захищених розробок в цій галузі, в тому числі:

  • Хімічні речовини та їх композиції.
  • Композиції лікарських препаратів.
  • Способи виробництва лікарських препаратів.
  • Методики медичного застосування лікарських препаратів.

Глибокі знання законодавства і процедур в Україні, Чехії, Великобританії, Європейському патентному відомстві Всесвітньої організації інтелектуальної власності дозволяють нам створювати ефективний захист для клієнтів за кордоном. Для клієнтів з України, Чехії, Великобританії ми адаптуємо наш підхід до діючих правил різних країн.

Розробляється стратегія захисту, яка максимально наближена до продуктів і потреб клієнта, підв`язана під його бізнес-цілі і збільшує цінність інтелектуальної власності. Наші фахівці проводять оцінку ризику щодо конкуруючих фармацевтичних патентів і, коли це доцільно, роблять активні дії, щоб юридично грамотно обійти ті патенти, що перешкоджають діяльності клієнта.

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом