Інжиніринг і промисловий дизайн

Технічна експертиза

Інжиніринг і промисловий дизайн

Наша компанія SION займається експертизою промислових зразків, винаходів в області виробництва, будівництва і машинобудування, що вимагає дуже ретельного і прагматичного підходу. Фахівці правильно визначають мету і якнайкращим чином захищають права клієнтів, що є ключовим для отримання патентів і надає реальну комерційну цінність нового продукту або послуги.

Розуміючи природу досліджень і розробок, а також ризики, пов’язані з розробкою нових технологій, фахівці готові допомогти визначити, стикається ваш проект з ризиком порушити патентні права на винахід або корисну модель або права на промисловий дизайн, що належать конкуренту. Це може допомогти заощадити значні витрати і вжити відповідних заходів для зниження ризиків на ранній стадії процесу розробки. А також розуміння і застосування в захисті зареєстрованих та незареєстрованих прав на промисловий зразок, які охороняють форму і зовнішній вигляд продуктів.

Наші патентні повірені мають технічну освіту і можуть виступати в якості представників перед Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, а також представляти інтереси клієнтів в:

  • Британському відомстві інтелектуальної власності з питань промислового дизайну, винаходів, корисних моделей
  • Чеському відомстві інтелектуальної власності з питань промислового дизайну, винаходів, корисних моделей
  • Українському відомстві інтелектуальної власності з питань промислового дизайну, винаходів, корисних моделей

Всі консультації проводяться в ключі незайманого механізму захисту промислового дизайну і можливих конструктивних змін, які можуть знадобитися, щоб уникнути порушення існуючих прав.

Промислова експертиза і інжиніринг від команди SION

Наші співробітники мають великий досвід в області передових технологій виробництва, пакування та споживчих товарів, проектуванні, контролі та моніторингу стану обладнання, матеріалознавстві, включаючи композиції, покритті і т.п.

Для цього ми надаємо послуги в містах України та інших країн Європейського союзу і СНД (Київ, Прага, Единбург і ін.). Все це дозволяє розширити географію взаємодії і дає можливість отримувати досвід, щоб надати кваліфіковані послуги.

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом