Експертиза торгових марок

Технічна експертиза

Експертиза торгових марок

Експертиза товарного знака, торгової марки, фірмового найменування є один з видів експертиз, який проводиться в разі виникнення інтелектуальної власності і порушення прав на даний об’єкт.

Об’єктами експертизи виступає:

Фірмова назва. Являє собою унікальну назву товару / послуги / роботи / установи або підприємства, яке служить для відмінності так званої об’єкта.

Товарний знак (знак обслуговування або торгова марка). Являє собою фірмову назву, що використовується для іменування роботи / товару / послуги, яке служить для індивідуалізації. Даний об’єкт інтелектуальної власності реєструється законодавчо, а в разі нереєстрації, він не має статусу товарного знака. Товарний знаки бувають образотворчі, словесні, графічні, тривимірні і об’єднують словесні з графічними.

Перевірка реєстрації торгової марки

Щоб уникнути непорозумінь і законодавчих обмежень, перед початком робіт слід перевірити реєстрацію торгової марки. Команда патентних повірених SION, що спеціалізуються на торгових марках, має великий досвід у всіх аспектах цієї сфери, включаючи:

Консультування з приводу вашої свободи використання пропонованого товарного знака на основі пошуку в конкретних сегментах товарів і послуг.

Підготовка заяв на реєстрацію товарних знаків таким чином, щоб вони забезпечували найширшу захист, але при цьому мали розумну перспективу бути допустимими і згодом підлягають захисту.

 Управління заявкою на всіх етапах процедури реєстрації торгової марки, в тому числі уявлення клієнтів в будь-якому розгляді по запереченням.

У нас є унікальний досвід у поводженні з портфелями торгових марок технологічних компаній, включаючи медичні і фармацевтичні компанії.

Крім того, ми проводимо дослідження на предмет схожості і тотожності заявлених торгових марок з раніше зареєстрованими торговими марками. А також в рамках судових розглядів або для внесення до митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності.

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом