Навчання

Навчання

Патентно-юридична компанія SION представляє навчальну програму «Бізнес і інтелектуальна власність», призначену для тих, хто бажає:

  • втілити результати інтелектуальної праці в життя
  • удосконалити свій бізнес, впроваджуючи новітні досягнення науки і техніки
  • залучити інвестиції в свій проект
  • створити конкурентні товари і послуги
  • отримувати прибуток від роботи інтелектуальної власності

Основне завдання – отримання знань за оцінкою критеріїв успішності інновацій, ринкової вартості винаходів, розширення знань у сфері охорони, управління та захисту інтелектуальної власності, виявлення потенційно успішних інноваційних розробок і їх авторів.

Однією з найголовніших складових курсу є методика критеріїв «оцінки успішності інновації» і подальшого формування інтелектуального портфеля.

Даний курс передбачений в двох форматах навчання:

  • дистанційний з отриманням Британського диплома МВА «Business and intellectual property»
  • модульний з отриманням Британського сертифіката про підвищення кваліфікації

Незалежно від вибору форми навчання, за фактом проходження курсу, студент готує дипломний проект, який надалі буде покроковою інструкцією впровадження в промисловий (комерційний) обіг інноваційного продукту. Захист проекту проводиться комісією у складі тьютерів навчального курсу, які також є і особистими тьютерамами студентів в процесі підготовки дипломної роботи.

Тьютерами курсу є практикуючі фахівці в сфері охорони та захисту інтелектуальної власності, оцінки (економіки) об’єктів інтелектуальної власності, менеджменту інтелектуальної власності.

Також в процесі навчання передбачено проведення майстер-класів з бізнес-тренерами – лідерами українського та зарубіжного ринку інновацій, МВА.

Бизнес и интеллектуальная собственность

© SION company LLC 2021
The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms
Соціальні медіа

Укажите Ваши контактные данные для связи со специалистом